Savaşların Kadını

Posted on Temmuz 5, 2012 by skdergi. Savaş koşulları, kadına yönelik şiddetin en vahşi boyutlara vardığı ve her bakımdan çeşitlenerek kadını kıskaç altına aldığı zamanlardır.

Responsive image
YAZAR
Songül Dündar
DOSYA BOYUTU
4,44 MB
YAYIN TARIHI
2009
DIL
Türkçe
ISBN
9786054177363

Bir Savaşların Kadını kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Savaşların Kadını kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Songül Dündar tarafından yazılmıştır.


Bu Romanda;Kadının Atatürk Türkiye'sindeki çehresini bulacaksınız.Kadının özgür kişiliğini bulacaksınız.Kadının iş hayatındaki beyin gücünü ve alın terini bulacaksınız. Kadının evindeki emekçi ellerini bulacaksınız.Kadının yaşam mücadelesini bulacaksınız. Kadının bilgi ve becerisini bulacaksınız.Kadının toplumdaki tarihsel önemini bulacaksınız.Kadının köyden, şehri kucaklayan kollarını bulacaksınız.Kadının ana sevgisini bulacaksınız.Kadınının dinmeyen gözyaşlarını bulacaksınız.Kadının toplumdaki aydınlık yüzünü bulacaksınız.Kadının düşünce devrimini bulacaksınız.Kadının demokratik mücadelesini bulacaksınız.Kadının sorunlara karşı duyarlılığını bulacaksınız. Kadının toplumsal açmazlar karşısındaki refleksini bulacaksınız Kadının haksızlığa baş kaldırışını bulacaksınız.Kadının savaşlara karşı duruşunu bulacaksınız. SAVAŞLARIN KADINI'nı bulacaksınız.Sayfa Sayısı: 240Baskı Yılı: 2009Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Kadın hem anne olur hem baba. Maalesef günümüzde kadına reklam malzemesi olarak bakılıyor. Kadın hayasızca kullanılıyor. Bu bakış açışı savaşta iki kat artıyor. Kadınları kanırıyorlar.